Copyright 2024 - Związek Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce

IV Konferencja Michaelowa

Dziękujemy za zgłoszenia na Konferencję Michaelową! Już cieszymy się na to spotkanie.
Tych, którzy jeszcze myślą o zgłoszeniu się, informujemy, że na wielu warsztatach, w tym także na warsztatach z p. Perennesem nie ma wolnych miejsc, zmieści się jeszcze tylko kilka osób na gimnastyce bothmerowskiej, eurytmii i modelowaniu w glinie. Niestety warsztaty z muzyki najprawdopodobniej się nie odbędą z powodu zbyt małej liczby chętnych, chyba, że zgłosi się minimum 6 osób...
Jednocześnie w związku z pojawiającymi się pytaniami, chcemy zaznaczyć, że o Konferencji Michaelowej myślimy jako o całości i dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na pojedyncze wykłady czy warsztaty - prosimy o zrozumienie i raz jeszcze gorąco zapraszamy!

„Odpowiedzialność wezwaniem do współpracy,
współpraca jako grunt dla odpowiedzialności”

Współczesny świat nawołuje nas do działania, do odpowiedzi, do odpowiedzialności. Dlatego właśnie odpowiedzialność chcemy uczynić motywem przewodnim naszej Konferencji: w tym roku na jednej szali wagi Michaelowej kładziemy więc odpowiedzialność, a na drugiej – współpracę. W czasach rozwoju indywidualności o współpracę jest może trudniej niż kiedyś, ale tym bardziej jest ona cenna i tym większą może mieć siłę.

Mamy zatem nadzieję na piękną pracę, współpracę, która da nam siłę do odpowiedzialnego mierzenia się z zadaniami codzienności. I jak co roku cieszymy się na owocne, uskrzydlające Spotkanie.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Koło Szkoleniowe
Związku Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce
Beata Borkowska i Katarzyna Cieplińska

f t g m