Copyright 2024 - Związek Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce

III Konferencja Michaelowa

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy!

z radością zapraszamy na III Ogólnopolską Konferencję Michaelową, która odbędzie się w dniach 23-25 września 2016 roku w Krakowie. Konferencja Michaelowa to czas spotkania nauczycieli szkół i przedszkoli, czas wspólnej pracy warsztatowej, wymiany doświadczeń i dobrych myśli – w tym roku pod szyldem:

Elastyczność wobec świata.

Jak pielęgnować postawę otwartości wobec tego, co przynosi nam życie?

Dzisiejszy świat przyspiesza i stale stawia nas przed różnymi wyzwaniami. Jak odnaleźć w sobie pozytywne nastawienie na co dzień? Skąd czerpać siły i odwagę? Czym jest otwartość wobec świata i jakie ma znaczenie w pracy nauczyciela? Już teraz serdecznie zapraszamy!

Informacje organizacyjne

Konferencja organizowana jest przez Koło Szkoleniowe Związku Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce.

Miejsce

Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

ul. Kazimierza Wielkiego 33, 30-074 Kraków

Czas

23 września (piątek) – 25 września (niedziela) 2016 roku

Koszty

Dla osób pracujących w placówkach waldorfskich zrzeszonych w Związku Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce: przy zgłoszeniu i wpłacie dokonanej do 10 września opłata wynosi 120 zł, po tym terminie opłata wynosi 150 zł.

Dla osób pracujących w placówkach nie należących do Związku: przy zgłoszeniu do 10 września opłata wynosi 150 zł, po tym terminie opłata wynosi 180 zł.

Wpłat należy dokonać podczas zgłoszenia na konto Związku Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce (nr konta bankowego PL15 1160 2202 0000 0000 5069 9136) podczas zgłoszenia.

Uwaga!

Bardzo prosimy opisać przelew następująco:  KS III Konferencja Michaelowa, imię i nazwisko uczestnika.

Warsztaty

W ramach każdego warsztatu odbędą się cztery spotkania: 4 razy po 75 minut. Warsztaty są zamknięte i pomyślane jako całość, co oznacza, że uczestnicy biorą udział tylko w jednym, wybranym warsztacie. Liczba miejsc w grupach będzie ograniczona, zatem o uczestnictwie w danej grupie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Tak jak w ubiegłym roku przy zgłoszeniu prosimy o zaznaczenie dwóch wyborów: pierwszy – wymarzony warsztat i drugi – w przypadku, gdyby na pierwszym warsztacie nie było już wolnych miejsc. Aby warsztat się odbył, musi się zgłosić przynajmniej 5 osób.

Propozycje warsztatów

Wykłady

W ramach konferencji odbędą się cztery wykłady. W tym roku naszymi wykładowcami są: Barbara Piesak, Joanna Rodycz-Cienciała, Adam Winiarczyk, Philippe Perennes.

Szczegółowy program

Wyżywienie

W ramach opłaty konferencyjnej uczestnicy otrzymują napoje i poczęstunek w przerwach między zajęciami. Obiad w sobotę – po zgłoszeniu na stronie Związku, płatne na miejscu.

Nocleg

Możliwy jest nocleg w szkole (własna karimata, śpiwór). Ilość miesc ograniczona. W pobliżu szkoły znajduje się hostel Premium. www.premiumhostel.pl

Zgłoszenia

Zgłoszenia elektroniczne na stronie: Zgłoszenie na Konferencję Michaelową. Pytania prosimy kierować mailowo lub telefonicznie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beata Borkowska tel. 512 356 228

Katarzyna Cieplińska tel. 692 966 698

 

 

 

f t g m