Copyright 2024 - Związek Szkół i Przedszkoli Waldorfskich w Polsce

"Czas uzdrawiania" Gunhild von Kreis

Serdecznie polecamy ksiażkę pt:  "Czas uzdrawiania - Spotkania z brzmieniem czasu. Medytacje" - Gunhild von Kreis. Wydawnictwo Spectrum.

Celem książki jest uczynić jasno przeżywalnym czas, w jego elementach, strukturach i istocie. Choć wydaje się, że dzisiaj nie mamy czasu, świadome podejście i spotkanie w duszy z nim jako źródłem wewnętrznego i zewnętrznego zdrowia, daje nieoczekiwaną możliwość uzdrowienia. Dokładne opisy codziennie przeżywanych procesów w obiegu dziennym, tygodniowym i rocznym, jak również liczne ćwiczenia ukazują związek z życiem czasu w naturze, ludziach i kosmosie.

Gunhild von Kreis (ur. 1954) jest muzykiem. Jako "sztuka w czasie" muzyka daje szerokie pole do doświadczeń z elementami czasu. Autorka bada również przez medytatywną obserwację dźwięki, tony i ich uzdrawiające siły. W latach 80-tych stworzyła nowy rodzaj instrumentów smyczkowych "Tahtivirta" (gwiezdny nurt), w którego harmonijno- dynamicznej różnorodności form wyczuwa się wewnętrzny ruch dźwięków i charaktery różnych zastosowanych rodzajów drewna. Od tego czasu prowadzi niewielki warsztat, w którym buduje instrumenty muzyczne. W jej pracy ,terapii przez muzykę, działają uzdrawiające siły czasu z muzyką. Od lat 80-tych podróżując po bliskich i dalekich krajach, daje koncerty i prowadzi seminaria umożliwiające medytatywne doświadczenia czasu i przestrzeni słyszenia.

 

Osoby zainteresowane zakupieniem książki- prosimy składać zamówienia do końca października do Weroniki Madej

tel. 506 944 598  lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

20160930 151521

                 

 

f t g m